Zlaté stránky mají debilní vyhledávání

„Telefonní seznam“:http://telefonniseznam.o2active.cz/jnp/cz/index.html jsou opravdu rozkošně (a poněkud zbytečné) stránky. Tlačítko *vyhledat* vede přes nějaké počítadlo na _polské_ doméně na „Zlaté stránky“:http://www.zlatestranky.cz/. A teď přijde to kouzelné. Když si dáte vyhledat Petr Novák, Praha, tak vám to najde čtyři stránky Petrů Nováků a Peter Novákových. Sice je to zvláštní, že mi ve výsledcích vyjede kromě Petra Nováka i Petra Nováková, ale to není nic proti tomu, když si ho dáte vyhledat v Brně. Nevyjede vám seznam všech Petrů Nováků, jako v Praze, ale seznam jednotlivých brněnských čtvrtí, které musíte procházet… A jak praví reklamní slogan, tajemství se skrývá uvnitř:

!img/zlate-stranky.gif!

Proč mi Zlaté stránky nabízejí lidi, které nehledám? Když dám do vyhledávání Petr Novák, tak snad opravdu, *ale opravdu*, nehledám Emilii Novákovou… A proč Zlaté stránky vyhledávají jinak v Praze a jinak v Brně?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *