Zátěž serveru

Ve článku „Jak na poštu“:http://v-blok.nikde.cz/index.php?id=28 jsem si stěžoval, že mi spamy zahlcují server nehorázným způsobem. Převedl jsem tedy svoje poštovní účty na „Gmail“:http://www.google.com/a/?hl=cs a tady je výsledek:

!img/zatez-serveru.gif!

Na obrázku je krásně vidět, jak to přes léto bylo v pohodě a jak zátěž začala během září stoupat. V zásadě během měsíce vzrostla na čtyřnásobek, což mělo za následek, že se weby začaly rapidně zpomalovat. Krásně je vidět ten pokles, kdy jsem koncem listopadu převedl jednu doménu a začátkem prosince tuhle. Pak se to sice maličko zvedlo, což připisuji Vánocům a mezi svátky jsem přesunul další celkem vytíženou doménu, což je taky pěkně vidět. Sice tam zůstávají ještě nějaké špičky, na které se zaměřím v následující době, ale průměrná zátěž rapidně poklesla, což je skvělé :)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *