Sport Centrum Kuřim

Zprovoznění sportovního centra bylo pro hodně obyvatel Kuřimi nadějí. Badminton, squash? Nic takového v Kuřimi nebylo a nejbližší takové zařízení je v Ivanovicích. Podle mého je ale otázkou času, kdy tohle sportoviště skončí, pokud se nezmění přístup provozovatele.

Když se podíváte na stránky sportovního centra Kuřim, přečtete si, že mají otevřeno denně od 13:00, resp. 8:00. Tak sednete do auta, přijedete tam a zamčeno, nikde nikdo. Chvíli čekáte, jestli si provozovatel někam na chvilku neodskočil a po čtvrt hodině zavoláte na číslo, uvedené na dveřích. Když se zeptáte, jestli mají otevřeno, je vám odpovězeno otázkou: Jste objednaní?

Jak nám bylo vysvětleno, tak fungují na telefonickou, nebo internetovou objednávku, aby tam nemusel nikdo sedět (rozuměj: být překvapen tím, že tam někdo v provozní době přijde). A prý se objednává všude. Já si dovolím tvrdit, že u jiných sportovních center se zákazníci objednávají, aby měli jistotu, že budou mít pro sebe kurt. Ale objednávat se na dobu, kdy má sportoviště evidentní nedostatek zákazníků?

Nesympatický pán nám neustále opakoval, že na internetu je telefon a formulář a že se máme objednat, my jsem mu dokola opakovali, že na webu žádná zmínka o nutnosti objednání není. Že tam je napsána provozní doba a oni mají v provozní době zavřeno. Nedomluvili jsme se, on svoji chybu nepřiznal a nabádal nás, ať se příště objednáme. Že mate potencionální zákazníky nepřesnými informacemi na webu, ho evidentně nezajímá, o čemž se šlo přesvědčit pohledem na stránky Kuřimského sportcentra (web je již nefunkční).

V lednu nám tam sliboval jakýsi pán, že squashový kurt bude hotový do konce března. Není dodnes… Teď se na stránkách dočtete, že dlouhodobé objednávky byly přes prázdniny zrušeny. Takže zřejmě kašlou i na stálé zákazníky…

Říkal jsem si, co je to za lidi, co to takhle diletantsky provozují. A v obchodním rejstříku jsem našel, že Arenal Group, spol. s r. o má krom jiného jako předmět činnosti prodej jedů, žíravin a pesticidů. To sedí, připadá mi, že se snaží zákazníky sportcentra otrávit 😉

Aktualizováno 1. 10.
Ještě dnes mají na webu napsáno:
Všechny dlouhodobé objednávky v průběhu měsíců července a srpna jsou zrušeny.
Takže nekašlou jen na zákazníky, ale i na svůj web…

Jak jsem čekal, firma svoji činnost ukončila dřív, než stačila squashový kurt postavit… Takhle se fakt k zákazníkům nechová.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *