O komunistech

o čem se ve spojení s komunisty málo mluví

Určitě je dobře, že se neustále připomíná komunistům jejich minulost. Politické procesy, vraždy oponentů, nucené emigrace. Komunisti se sice od toho distancují (někteří ale ne), tvrdí že se omluvili a že teď jsou jiní, demokratičtí a další žvásty. To byli před rokem 1948 taky… Proč jim nevadí komunismus v názvu, když se s tím minulým komunismem neztotožňují? Samozřejmě jen a pouze proto, že je zde ještě dostatečně velká voličská skupina, která se měla relativně dobře (nebo si myslí, že by se měla dobře) a kterou oslovují.

Ale hlavní důvod, proč tenhle článeček píšu je to, co se komunistům nepřípomíná. Nebo ne v dostatečné míře. A to je likvidace střední a bohaté vrstvy. Nevím, kolik bylo živnostníků v roce 1948, dnes jich je kolem dvou milionů.

Budujete rodinnou firmu třeba už několik generací, pak přijde nějakej pohůnek s rudou hvězdou, samopalem a lejstrem, že vám ji ve jménu lidu (rozuměj lůzy) zabavuje. Je jedno, jestli jde fabriku s tisícem zaměstnanců, nebo malou hospůdku na vesnici. V každém pádě je to loupež. Navíc se proti ní nemůžete bránit, protože soudy fungují ve prospěch zločinců.

Omluvili se komunisti všem těm konkrétním lidem, kterým sebrali jejich rodinný majetek? Řekl bych, že ne. Co myslíte vy?

Ještě důležitá poznámka závěrem – komunisti nepáchali jen politické zločiny a zločiny proti lidskosti, navíc omylem (oblíbený argument dnešních komunistů – byl to omyl, či chyba). Kdepak. Komunisté byli organizovaná zločinecká skupina, která i kradla a vraždila. Že to bylo podle zákonů (které si sama vytvořila se zbraní v ruce) není podstatné, mafie má taky svoje zákony, ikdyž nejsou zrovna teď ve Sbírce. Vražda ale zůstane vraždou a loupež loupeží, ať už si do zákona napíšete cokoliv.

Edit: Na podobné téma vyšel pěkný článek: 10 nejčastějších lží o komunistech a socialismu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

3 komentářů pro “O komunistech

  1. Je dobře že vidím dalšího rozumného člověka co to má v hlavě dobře srovnané. Protože Komunismus byl režim téměř totožní s nacismem. Jestli vidíte komunistu tak to je skoro to samé jako kdyby jste se dívaly na nacistu protože všechno to byly propagandistické politiky které poslaly miliony lidí na smrt. U komunistů možem vyzvednout třeba jak Stalin ZÁMĚRNĚ vyvolal na Ukrajině umělí hladomor za což je tuším dodnes na Ukrajině válečným zločincem. Doufám že nemusím připomínat kolik lidí jen třeba na Ukrajině na tento hladomor umřeli. Je toho spoustu kdybych to tady měl psat všechno nejspíš bych to psal měsíce a to nehledě na to že o většině zločinů se ani neví. Jinak o nacistech se mluvit ani nemusí to každý ví ale jen jsem chtěl podotknout že Komunismus zabil nejspíš i víc lidí než nacismus jen za Stalina údajně zemřelo víc lidí než za druhé světové a to jenom za Stalina.

    • Zestátnění strategického průmyslu je ale něco jiného, a třeba v poválečných letech se dá pochopit. Majitelé dostali jistě alespoň nějaké náhrady a mohli začít podnikat v jiném oboru. Kdežto komunisti ukradli lidem nejen živnosti, ale i tu možnost. A byly to miliony krádeží a zničených životů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *