Náhrada starého radiátoru

Začal mi prolínat starý radiátor, vyrazil jsem tedy po obchodech shánět nový. Jenže problém je v tom, že nové radiátory mají jiné rozteče pro přívodní trubky, než radiátory staré… Přišlo mi poněkud nemyslitelné tahat domů svařeče, aby mi předělali trubky jen kvůli tomu, že potřebuju vyměnit radiátor. Termoventily, kterými jsem nahradil už dříve ventily normální, jsou kompatibilní a jejich výměna byla bez problémů. Proč je problém sehnat náhradu za starý radiátor, když jich zcela jistě odchází denně několik?

Poděkování patří firmě „Cesaro“:http://www.cesaro.cz/novinky.htm, kde sice žádaný radiátor neměli, ale doporučili mi firmu „Wärme“:http://www.warme.eu/, kde náhrady za staré radiátory vedou. Radiátor se jmenuje *Reno Compact* a místo starého opravdu pasuje :) Jen pozor na konzoly, pokud si pořídíte užší radiátor, na konzoly, které k němu dostanete, ho rozhodně nepověsíte.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *