Na OKD, tam to žije

V „minulém článku“:http://v-blok.nikde.cz/index.php?id=71 jsem se zmiňoval o OKD a neexistující stránce, kterou Google indexuje. Teď jsem na „stránkách OKD“:http://www.okd.cz/ objevil poněkud vulgární obsah. Je sice „v sekci zábava“:http://www.okd.cz/cz/zabava/vytvorte-si-svuj-komiks/ ale nějak se to vymklo.
Když si kliknete na ikonku „vytvořte si svůj komiks“:http://www.okd.cz/cz/zabava/vytvorte-si-svuj-komiks/generator-komiksu/ objeví se následující text (důležitá je poslední věta v závorce):
!img/generator-komiksu.gif!

Soutěž o let balonem asi dávno skončila a tak to vypadá, že nejsou síly, aby někdo vulgární obsah opravdu mazal, viz třeba:
!img/v-okd.gif!

Zřejmě to správce stránek pustil z hlavy a žije si to vlastním životem. A pokud má tak významná společnost, jakou OKD jistě je, na svých firemních stránkách něco, co si žije vlastním životem, tak to asi není dobře…

*Aktualizováno 20.11.:*
Strip zmíněný výše už tam není, už se asi čas našel, ale teď je třeba na prvním místě tohle:
!img/v-okd2.gif!
Asi by se měl někdo zamyslet… Nebo že by měla ta slečna pravdu? 😉


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *