Kandidát na spam roku

**MY nejteplejší GREETINS pro tento rok.**
Výkonný ředitel a finanční ředitel)
**Pověste Seng Bank Limited**
83 Des Voeux Road, Central
Hong Kong SAR
Email: mrpatrickwcchan@yahoo.com.hk

===MY nejteplejší GREETINS ZA ROK

**Je pochopitelné, že byste mohla být trochu chápavý, protože nevíte,** ale já mám lukrativní obchodní návrh společného zájmu podělit se s vámi. Dostal jsem váš odkaz na můj hledat někoho, kdo vyhovuje mé navrhované obchodní vztah.

Já jsem pan Patrick KW Chan výkonný ředitel & vedoucím Pověste Seng Bank Ltd **Mám znejasněny obchodní doporučení pro vás.** Já potřebuju, abys mi pomáhat při realizaci podnikatelského projektu z Hongkongu do vaší země. Jedná se o převod velké částky peněz. Vše o této transakci, musí být právně udělat, aniž by zaháknutí. Prosím, snažíme se dodržovat velmi diskrétně ve všech záležitostech týkajících se této problematiky.

Poté, co se finanční prostředky byly úspěšně přeneseny do vašeho účtu, abychom se podílu v poměru k dohodnuté oběma z nás. Budu preferovat jste mě na můj soukromý e-mailovou adresu (e-mail: mrpatrickwcchan@yahoo.com.hk) a nakonec po které jsem se vám poskytnout více informací o této operaci.

Prosím, pokud jste neměli zájem odstranit tento e-mail a nebylo mi shánět, protože já jsem uvedení svou kariéru a **život mé rodiny v sázce s tímto podnikem.** I když nic není nic podniknutý získal.

**Vaše nejbližší reakci na tento dopis ocení.**

Kind regards,

Pan Patrick Chan W. K.

*PS: mail byl poslán z francouzské adresy, nejlepší perly v textu jsem zvýraznil já.*


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *