Jeho svátost Telecom a ADSL

Tento příběh může, ale nemusí být pravdivý. Já, po osobních zkušenostech s firmou Český Telecom, nemám důvod mu nevěřit.

Kamoš si pořídil ADSL u Telecomu. Když jsem se ho zeptal, proč nepodpoří raději Skynet, když si u nich platí schránku, odpověděl mi:

Tarif Skynetu je nic moc a hlavně Telecom dělá dost fóry, když se chceš připojovat od jiných providerů. Kámoš se chtěl připojit od Contactelu – slíbili mu, že to není problém a nakonec z toho sešlo, prý už není místo na ústředně, nebo tak nějak. Tak to zkusil u Telecomu – a už je připojen…… Myslím, že je lepší jít rovnou ke zdroji…

Tímto Telecom nalákal na své služby dva lidi, jednoho přímo, druhého nepřímo. A to přesně Telecomu vyhovuje. Vyvolat u lidí pocit, že kvalitní služby umí poskytovat pouze on… Třikrát FUJ!

Ještě si musím při této příležitosti ulevit ohledně drzosti, se kterou požádalTelecom o zvýšení paušálu. Ikdyž mě to hodně nadzvedlo, jsem dnes spíše pro. Alespoň si další lidé uvědomí, že tu jsou i jiné služby a od Telecomu odejdou. Tím se snad konečně dopracujeme k faktickému konci monopolu, který se zdá být zatím stále v nedohlednu.

Je to zvláštní, ikdyž už měsíc zákazníkem Telecomu nejsem, stejně mě jejich počínání nenechává klidným… Že by měli nějaké tajné připojení přímo na můj mozek? 😉