Jak koupit reprobedny

Když jsem se rozhodoval, jaké si pořídím reprobedny, nakoupil jsem nějaké odborné časopisy, abych si vytvořil jakýsi obraz o parametrech a cenách. Nechtěl jsem do beden investovat víc, než 4000 Kč, takže jsem si našel svého favorita, který má při této ceně nejlepší parametry.

Když jsem přišel do specializovaného obchodu (v žádném případě do supermarketu!) a zeptal se na tyto bedny, prodavač mě odvedl do vedlejší místnosti, kde byl mixážní pult napojený na spoustu reproduktorových kombinací, stáhl jednu šavli, vytáhl druhopu a řekl: „To jsou tyhle. Jestli budete chtít pustit i jiné bedny, klidně si poslužte“. Já jsem tam tak rozpačitě stál, koukal se na tu horu beden a zjistil, že ty, co jsem si vybral, nehrají zrovna nejlépe. Prodavač využil mé nejistoty, sáhl mezi šavle a povídá: “ Já bych vám doporučil tyhle, mají dva basové reproduktory a ten zvuk je opravdu vynikající“. Měl pravdu, repráky, které jsem si vybral původně, proti těmto zněly jako zasílená sluchátka 😉 Akorát tedy cena byla poněkud jinde, tyto bedny stály 7000,-

Rád bych udělal prodejně reklamu, ale už je to nějaký pátek, co jsem bedny kupoval a mezitím se ta prodejna kamsi odstěhovala. Ani ty ceny už taky nebudou aktuální. Nicméně udělám reklamu alespoň těm reprobednám, je to česká značka s poněkud nečeským názvem „Acoustique Quality“:http://www.aq.cz/ a rozhodně nelituji, že jsem je koupil. Zvuk mají i po letech pořád vynikající a myslím, že mi ještě dlouho vydrží.

Tedy shrnuto, pokud budete vybírat reprobedny, vybírejte sluchem. Cena ani parametry nejsou rozhodující, rozhodující je zážitek z poslechu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *