Dvojposkytovatel internetu a zákazník

Jsem rozhořčen. Dnes po poledni kompletně vypadl kabel (internet, rádio, TV). Doma jsem zaznamenoval vteřinový výpadek, možná to mělo souvislost, nicméně to nejelo. Kolem čtvrté naběhla TV a rádio, internet však nikoliv. Tak jsem zrestartoval modem a nic. Počkal jsem, zrestartoval znovu a zase nic. Tak jsem vzal telefon a vytočil zákaznickou linku Karnevalu 844111160, na kterou jsem doposud vždy s problémy obracel. Nic, linka nefunguje, třikrát to zapípne a spadne. Několikrát po sobě. Tak beru do ruky fakturu, kde je číslo 284085111. To stejné, několik pokusů, ani jeden úspěšný… Tak mě napadlo najít mezi reklamami nějaký leták Karnevalu a najít na něm funkční číslo. Našel jsem bezplatnou linku 800900009, která je však pro nové zakázníky. Jelikož je hned pod tímto číslem uvedena klientská linka 284085111, která nefunguje a jiné číslo už na letáku není, volám tedy na tu bezplatnou. Tam dostávám číslo 241005372. Zprvu mě zarazilo, že se na něm ozvala zákaznická linka UPC, ale kdoví, řekl jsem si, v jaké fázi slučování tyto firmy jsou… No, na tomto čísle jsem čekal 3/4 hodiny!, než jsem se dostal na řadu. Operátorka mě sice mezi zákazníky našla, ale sdělila mi, že mi nemůže pomoci, protože sloučení ještě neproběhlo a že musím volat na Karneval. Tak jsem jí opáčil, že jsem se o to opakovaně pokoušel a to na dvě čísla, až jsem se na čísle třetím dozvěděl číslo tohle. Tak mi řekla, že mi nadiktuje číslo na Karneval a začala mi diktovat nefunkční číslo 284085111. Řekl jsem jí, že tohle číslo jsem několikrát zkoušel, ale neúspěšně, tak navrhla, že sežene ještě jiné číslo. Po chvíli přišla s číslem 844111116, tak jsem zavěsil a toto číslo vytočil. Ozvala se zákaznická linka Karnevalu, kde jsem se během 23 vteřin dozvěděl: Vážení zákazníci, omluvte prosím výpadek internetu v celé naší lokalitě. Na nápravě usilovně pracujeme.
Skvělé, kvůli jednomu číslu, kde leží relevantní informace jsem provolal nějakých 300,- a ztratil hodinu času… Proč doprdele nemůže Karneval uvádět na svých letácích funkční telefonní číslo pro platící zákazníky?
Nejspíš proto, že by jim pak někdo volal a něco chtěl…

Výpadek trval cca 6 hodin…


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/41683/virtual/www/domains/v-blok.nikde.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *